Home

Elrendezés egy millió Között aranyérmes a magyar korcsolya váltó Összetör Működtet hatótávolság

Olimpiai bajnok Magyarország - A korcsolyaváltó nagyot ment - Hazai sztár |  Femina
Olimpiai bajnok Magyarország - A korcsolyaváltó nagyot ment - Hazai sztár | Femina

Téli olimpia: máris jégen a Liu testvérek – a szombati program - NS

Óvnak a magyarok az elvett aranyérem miatt - Infostart.hu

2014 után először maradtak érem nélkül a magyarok a short track  világbajnokságon - Eurosport
2014 után először maradtak érem nélkül a magyarok a short track világbajnokságon - Eurosport

Reménytelen helyzetből hozott össze bravúrgyőzelmet a gyorskorcsolyaváltó |  24.hu
Reménytelen helyzetből hozott össze bravúrgyőzelmet a gyorskorcsolyaváltó | 24.hu

Magyar téli olimpiai aranyérem – nyert a férfi rövidpályás gyorskorcsolya- váltó | Hírek | infoPápa

Bronzérmes a téli olimpián a magyar vegyesváltó - Infostart.hu

Bánhidi Ákos a rövidpályás gyorskorcsolya-válogatott elbukott  elődöntőjéről: „Nógrádi Bence nem tehet semmiről!” - Sportal.hu
Bánhidi Ákos a rövidpályás gyorskorcsolya-válogatott elbukott elődöntőjéről: „Nógrádi Bence nem tehet semmiről!” - Sportal.hu

Kihirdették a pekingi téli olimpián induló magyar rövidpályás  gyorskorcsolya csapatot
Kihirdették a pekingi téli olimpián induló magyar rövidpályás gyorskorcsolya csapatot

Hatodik lett az olimpiai bajnok címvédő váltó a téli olimpián, Liu Shaoang  majdnem 140 milliót keresett - Sportal.hu
Hatodik lett az olimpiai bajnok címvédő váltó a téli olimpián, Liu Shaoang majdnem 140 milliót keresett - Sportal.hu

Liu Shaolin Sándort kizárták 1500 méteren a rövidpályás gyorskorcsolya vb-n

Short Track Világkupa: a férfi váltó is aranyérmes! - Fradi.hu

Téli olimpia: 1 arany, 2 bronz – így végeztünk a sportági éremtáblá

Aranyérmes a férfi váltó az olimpián

HUNSPORT
HUNSPORT

Index - Sport - Dráma a short track-Eb végén, első helyről zárták ki a magyar  váltót
Index - Sport - Dráma a short track-Eb végén, első helyről zárták ki a magyar váltót

Micsoda izgalmak a téli olimpián! – videón a magyar vegyes váltó bronzot  érő döntője | hirado.hu
Micsoda izgalmak a téli olimpián! – videón a magyar vegyes váltó bronzot érő döntője | hirado.hu

Elképesztő! Olimpiai bajnok a magyar gyorskorcsolya-váltó | M4 Sport

Liu Shaoang aranyérmes 500 méteren, a magyar férfi váltó pedig döntős a  hollandiai Dordrechtben zajló világbajnokságon | 168.hu
Liu Shaoang aranyérmes 500 méteren, a magyar férfi váltó pedig döntős a hollandiai Dordrechtben zajló világbajnokságon | 168.hu

Liu Shaolin Sándor: „Ádó kedves volt, nekem adta az aranyérmet szülinapra!”  - Eurosport
Liu Shaolin Sándor: „Ádó kedves volt, nekem adta az aranyérmet szülinapra!” - Eurosport